У частині на Волині побили резервіста

Військовослужбовця-резервіста побили в туалеті казарми через добу після прибуття у частину. У військовій частині Володимира-Волинського кажуть, що постраждалий був у стані алкогольного сп’яніння та поводив себе агресивно.

Нагадаємо, у військовій частині Володимира-Волинського жорстоко побили резервіста. У постраждалого діагностували забій мозку та розрив внутрішніх органів, – пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

Як розповів виконувач обов’язків заступника командира бригади по роботі з особовим складом, майор Олег Панніков, постраждалий резервіст – прапорщик з Львівської області. Зі слів майора, чоловік прибув у військову частину за добу до інциденту в складі групи резервістів, які приїхали у Володимир-Волинський на навчання з Львівщини.

«Цей прапорщик поводив себе агресивно, він був п’яний та посперечався із ще одним військовослужбовцем в туалеті. У результаті сутички, інший учасник конфлікту вдарив його в обличчя. Після цього постраждалий не втримався на ногах та впав на бік. Оскільки інцидент стався в туалеті, в результаті падіння на плитку він зламав ребра та отримав тяжкі травми», – розповідає деталі Олег Панніков.

«Чоловік, який побив резервіста, написав пояснювальну записку, де повністю визнає свою вину. По факту інциденту відкрите кримінальне провадження та додатково проводиться службове розслідування», – додає майор Володимир-Волинської військової частини.

Наразі загроза життю чоловіка минула і стан постраждалого стабільний.