Світязь: люди бояться, що в них відберуть землю

Жителі Світязької сільської ради, які проживають у приватизованих квартирах на території пансіонату «Шацькі озера», впродовж багатьох років не можуть узаконити землю біля будинків.

Поки триває процедура з визначення органу управління пансіонатом, люди бояться, що їхню землю в них відберуть, – пише Район.Шацьк.

З цією проблемою світязяни прийшли до заступника голови Волинської обласної державної адміністрації Олександра Степанцова, коли посадовець проводив прийом громадян у Шацьку.

Олександр Степанцов дав людям відповідь на питання, яке їх хвилювало:

-Я впевнений, що ніхто у вас землю не відбере. Причиною тимчасової невизначеності ситуації є те, що пансіонат на даний час переданий Фонду державного майна України, але сама процедура передачі і визначення органу управління майном і територією закладу ще не завершена. Керівництво акціонерного товариства «Волиньтурист», у власності якого перебував пансіонат, гальмує процес і відмовляється підписувати необхідні документи.

Посадовець запевнив людей, що як тільки визначиться орган управління пансіонатом, питання з землею вирішиться для них позитивно.