Патрульні Луцька зробили заяву після вбивства колег у Дніпрі

Луцькі патрульні закликають громадян бути небайдужими та законослухняними.

Про це йдеться в заяві, яку поширили прес-служба правоохоронців.

Нагадаємо, 25 вересня в Дніпрі правоохоронці проводили спецоперацію із захоплення злочинця, якого підозрюють у вбивстві двох поліцейських.

Зранку екіпаж патрульних поліцейських зупинив автомобіль «Сітроен» за порушення правил дорожнього руху. Під час перевірки документів, водій машини Олександр Пугачов застрелив 27-річного патрульного Артема Кутушева та поранив його напарницю Ольгу Макаренко, яку не змогли врятувати лікарі.

Публікуємо заяву луцьких патрульних без змін і правок:

 

Патрульна поліція Луцька висловлює сум у зв’язку з вбивством двох колег у м. Дніпрі 25 вересня. Співчуття рідним загиблих та всім патрульним поліцейським України!

Щиро віримо, що вбивця буде наказаний якнайжорсткіше, як це може дозволити діюче законодавство. Але закликаємо суспільство не стояти осторонь і прискіпливо слідкувати за цією справою.

Повідомляємо, що Патрульна поліція Луцька працює у звичному режимі. Ми, як і раніше, оберігаємо спокій лучан та гостей міста, затримуємо зловмисників, запобігаємо смертям на дорогах.

Однак в ці дні, як ніколи раніше, потребуємо елементарної підтримки від людей. Нам не потрібні співчуття, бо ми знали, на яку роботу йшли, і знаємо, що далі буде тільки важче. Але ми закликаємо лучан бути гідними громадянами, не порушувати не лише правил дорожнього руху, а не порушувати законів узагалі.

Нині окремі особи втратили і страх перед людьми, і страх перед законами, і страх перед Богом. І таких необхідно виявляти та ізолювати від цивілізованого суспільства. Не будьте байдужими. І підтримуйте власним гідним прикладом та власною громадянською позицією. Дякуємо за підтримку і за солідарність з нами.

З повагою начальник УПП у м. Луцьку Олександр Вовченко