Вбивство патрульних у Дніпрі: реакція волинян у Facebook

У Facebook волиняни закликають підтримати патрульних поліцейських та висловлюють співчуття родинам вбитих у Дніпрі патрульних.

Нагадаємо, 25 вересня в Дніпрі правоохоронці проводили спецоперацію із захоплення злочинця, якого підозрюють у вбивстві двох поліцейських.

Зранку екіпаж патрульних поліцейських зупинив автомобіль «Сітроен» за порушення правил дорожнього руху. Під час перевірки документів, водій машини Олександр Пугачов застрелив 27-річного патрульного Артема Кутушева та поранив його напарницю Ольгу Макаренко, яку не змогли врятувати лікарі.

Волиняни по-різному реагують на подію. Приміром, лучанин Павло Іванющенко висловив співчуття родинам загиблих.

Адвокат і волонтер Василь Нагорний написав наступне:

“Ви теж вважаєте, що лише пугачов винен у вбивстві поліцейських? Співучасниками є авакови, каноїдзи, геращенки, які пріоритетом поставили сервіс поліції, та які поспіхом намагались освоїти кошти фінансових донорів…. Вони через ФБ радять пугачову самому прийти. Цинічніше не буває, він ото вбив людей і сидить в ФБ читає як ви піаритесь на смерті. Ви б краще заявили б, що за три години самі знайдете та вимагатимете довічний строк. Хоча довічний строк – це не факт, бо об поліцейських судді ноги витирають, а ви мовчки соплі ковтаєте. Співучасниками є і судді, які негласно оголосили їх ворогами своєї системи. Співучасниками є ті, хто з інтересом тішиться гризні “нової” і “старої” поліції, працівників яких поставили в різні фінансові умови… Співучасниками є всі байдужі, які зараз під ніками типу “Знаючий” обсмоктують цю подію, в коментах до публікацій… С@ки, як ви з цим живете?”

Володимир-волинський культурний і громадський діяч Сергій Шишкін пише:

“Якби поліцаї його перші застрілили, то вбили б вони патріота з “Торнадо”, наскільки знаю тенденції Фб. Воно ж з ФБ відразу все видно, ясно і зрозуміло. І головне – справедливо! При будь-яких розкладах. Тільки хтось під чергову істерику знову платить життям”.

Керівник рівненських патрульних Сергій Мерчук закликав людей не бути байдужими:

“Можливо після сьогоднішніх подій В Дніпрі люди задумаються чим ризикують Патрульні. Не за романтикою і зарплатою ми прийшли. Екіпаж Двох молодих людей тепер відійшов у вічність… Рівне сумує зі всіма містами! Наволоч шукають! І ми теж. Не будьте байдужі”.

А прес-секретар луцьких патрульних Ольга Бузулук звернулася до опонентів патрульних:

“До уваги “любих друзів” з інших правоохоронних органів, які в усьому бачать все не так і до уваги дурних ідіотів, які гавкають “А чого ви не стріляли, не в’язали, не застосовували..?” Уся патрульна поліція сумує, це невимовна втрата. Сум і злість”.