Ріжуть, печуть, продають: фестиваль національної кухні в Луцьку

У Луцьку стартував фестиваль національної кухні, де усі охочі ласують різноманітними національними стравами та їдять безкоштовні вареники та борщ.

Подія відбулася у неділю, 25 вересня.

В Центральному парку імені Лесі Українки із самого ранку гамірно. Близько півтисячі людей зібралися, щоб поласувати стравами національної кухні.
Організатори фестивалю громадська організація «VolFesT» уже вчетверте проводить такий фестиваль, як правило в останню неділю вересня. Голова організації Валерій Пельц розповідає, що на фестиваль зібралися більше 20 підприємств та виробників страв, щоб почастувати лучан та гостей міста.

Також на фестивалі приготували борщ та вареники, і 500 безкоштовних порцій страв отримали усі охочі. За варениками вишикувалася черга, але вистачило усім.

На фестивалі можна куштувати різноманітні страви – ковбаси, молочне, куліш, випічку та шашлик.

Цікаво, що ТзОВ «Вілія-Трейд» влаштували акцію – усі кошти із продажу зерно продуктів передадуть благодійному фонду «Волинь-2014».

На фестивалі присутніх розважали різноманітні фольклорні колективи, особливістю став виступ волинського народного хору. Також на території фестивалі відбувалися конкурси з приготування та поїдання їжі.