«Нічна варта»: водій-утікач та забутий-крадений телефон

«Нічна варта» традиційно патрулювала місто разом з патрульними 4-ої роти в ніч з 24 на 25 вересня.

У Луцьку вже відчувається осінь, а вночі місто повністю запеленав туман. Мабуть, не в захваті від такої погоди, потенційні правопорушники сиділи вдома, тож ніч видалася напрочуд спокійною.

Проспект Молоді: сімейна сварка

Поліцейські прямують в один із будинків на проспекті Молоді. Сюди вже під’їхали Нацгвардійці та представники «Самооборони Волині». Бійці Нацгвардії пояснюють, що правоохоронців викликала власниця квартири. Вона проживає тут із чоловіком, який, випивши зайвого, б’є її.

Тим часом у кімнаті поліцейські спілкуються із любителем пмахати кулаками, який раніше вже був засуджений.

«Ви тут прописаний?», –  питає поліцейський. Чоловік заперечливо махає головою. Жінка розповіла, що чоловік часто приходить напідпитку та прикладає до неї руку. Тому сьогодні, після чергового епізоду, вона хоче написати заяву.

Під оком у жінки – синець. За словами постраждалої, все той же співмешканець поставив його два дні тому. Патрульний радить жінці поїхати в лікарню та зняти побої, аби зафіксувати тілесні ушкодження. Її співмешканця взяти необхідні речі та залишити ключі.

«Максимально я взяв, шо тут…», – незв’язно каже чоловік.

Потім він пригадує: «я ж прописаний»…. Щоправда, не уточняє де. Патрульні повідомляють, що зараз відвезуть його на освідування, а тоді у міськвідділ. Це трохи бентежить чоловіка: він починає хвилюватися, як має забрати решту речей. Йому пояснюють, що він зможе це зробити у супроводі поліцейського.

Тож, взявши сумку, жінка, схлипуючи, їде писати заяву.

Патрульні відвезли чоловіка до диспансеру, де він надув на 2, 61 проміле. У міськвідділі чоловік трохи знудився чекати, тому набрав когось із знайомих.

«Альо…я в міліції.. Чуєш, то ти сам агєнтом в горотдєлі», – сперечається зі співрозмовником. Поки він чекає, коли у нього відберуть пояснення, ми вирушаємо далі.

Вулиця Глушець: крадений забутий телефон

На вулиці Глушець жінка стверджує, що забула тут телефон. Працівники заправки кажуть, що ніякого телефона не бачили та не брали. Не зайшовши спільної мови із працівниками, жінка викликали патрульних.

ЧИТАТИ ТУТ: Луцьк: патрульні спіймали крадія «по гарячих слідах»

Вулиця Набережна: водій-невдаха

На вулиці Набережній патрульні зупинили вантажівку, яка перевозила жом. Номер автомобіля був пошкоджений, та й жом розсипався на дорогу. Патрульні зупинили чоловіка, та виявилося, що його історія ще цікавіша.

ЧИТАТИ ТУТ:Луцьк: водій, який «смітив» на дорозі, втікав від патрульних

Поки один з екіпажів привозив чоловіка з освідування та ловив його після термінового бажання «прогулятися», інші поліцейські помітили ще одну вантажівку, яка їхала з вимкненими габаритними вогнями.

Патрульні зупинили машину.

Водій розповів, що сталася халепа: у нього перегоріли лампочки та немає чим їх замінити. Тому він поспішав додому, де й обіцяє це зробити. Документи у чоловіка були в порядку, тож він запевнив, що лампочка – останнє його порушення. Патрульні зробили йому попередження

На вулиці був сильний туман, тому патрульні наполягали, що автомобіль треба якось «позначити», аби автівки «бачили» його  у темряві. Тому чоловік прилаштував на кузов світловідбиваючий знак аварійної зупинки та поїхав лагодити автомобіль.

Василина БОРУЦЬКА