Луцьк: водій, який «смітив» на дорозі, втікав від патрульних

У Луцьку патрульні зупинили авто, у якого був пошкоджений номерний знак а з кузова на дорогу сипався жом, забруднюючи дорогу. У ході перевірки поліцейські з’ясували, що водій у нетверезому стані, чоловік натомість спробував від них утекти.

Пригода сталася 25 вересня.

На вулиці Набережній працівники патрульної поліції помітили вантажний автомобіль, який перевозив жом із цкрового заводу. Транспортний засіб забруднював проїжджу частину і у нього була відсутня частина номерного знаку, тож поліцейські зупинили авто.

«Під час перевірки документів з’ясували, що у водія немає із собою посвідчення водія. На нього склали протоколи за частиню 1 статті 139 за забруднення проїжджої частини, статті 121 – керування транспортним засобом із технічними несправностями та частини 1 статті 126 за відсутність документів»,- розповів інспектор 4 роти батальйону Управління патрульної поліції Луцька Андрій Мельничук.

На місце події прибув і працедавець чоловіка, який спочатку казав, що немає його документів. Проте згодом виявилося, що це не так.

У ході перевірки водія освідували на вміст алкоголю у крові – прилади показали 1, 96 проміле. Тож на водія склали протокол за саттею 130 – керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Після того,як чолвіка привезли назад на місце зупинки, він намагався втекти, проте патрульні наздогнали його та закували у кайданки.