Луцьк: фінал Кубка з єдиноборств стартував з «жіночих» боїв

На кубку України зі змішаних єдиноборств ММА, який саме зараз проходить у Луцьку , розпочалися фінальні бої. Першими визначали переможницю серед жінок у категорії до 56-ти кілограмів.

Змагання тривають 24 вересня у торгово-розважальному комплексі «ПортCity».

Розпочалася завершальна частина змагань із нагородження спонсорів та організаторів. Луцький міський голова Микола Романюк наголосив на важливості спорту та привітав молодь, яка у вільний час розвивається та займатися спортом. Романюк побажав учасникам побільше перемог.

Президент Всеукраїнської федерації ММА України Олег Рожкевич привітав усіх зі святом спорту.

«Дякуємо, що допомагаєте та підтрмуєте сортсменів, розвиваєте ММА» – зазначив Рожкевич та додав, що приємно вражений гостинністю волинян. Спорстменам він у свою чергу побажав перемог. Після цього спонсорів та організаторів нагородили подяками. Їх отримали керівник Волинської федерації Михайло Смолка, заступник керівника Федерації Олег Самук, ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук та спонсори змагань.

Для учасників та гостей виступив колектив «Garage dram show», після чого розпочалися фінальні бої, які й визначать переможців змагань. У пограмі Кубку заплановано 8 фінальних боїв.

Подивитися на бої зібралися декілька сотень лучан. У перервах між боями для них виступили також учасниці колективу «Diva dance family».

Першими визначали переможниь серед жінок у ваговій категорії до 56 кілограмів. За результатами боїв перемогу отримала представниця Донецької області Катерина Нелюбова, другу сходинку зайняла представниця львівщини Олександра Козак.

Нагадаємо, бої розпочалися сьогодні,  24 вересня, о десятій ранку.