Кров, секунданти і м’язи: у Луцьку стартував Кубок України з ММА

Понад сто шістдесят спортсменів, десятки секунднантів та суддів а також сотні глядачів зібралися у торгово-розважальному центрі «ПортCity»: тут розпочалися бої за кубок України зі змішаних єдиноборств ММА. За результатми сьогоднішніх змагань переможці отримають звання майстрів спорту

Бої розпочалися 24 вересня.

До участі у змаганнях до Луцька з’їхалися найсильніші хлопці та дівчата з усієї України, аби вибороти собі звання майстра спорту та кандидатів у майстри спорту. Урочисте відкриття змагань розпочалося із представлення команд. Опісля до бійців звернулися організатори та почесні гості, серед яких голова Всеукраїнської федерації ММА України Олег Рожкевич, начальник управління молоді та спорту Луцькради Юрій Волинець, перший віце-президент Федерації змішаних єдиноборств ММА Вахабжан Муратов,  директор Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності Андрій Авраменко тощо.

Посадовці побажали бійцям вдалих боїв. Для спортсменів виступила учасниця шоу «Х-фактор» Юлія Іванюк, після чого бійців розпочали запрошувати на ринг.

«Чудове місце проведення, мені приємно здивував рівень підготовки, все на найвищому рівні», – зазначив президент Всеукраїнської федерації ММА України Олег Рожкевич. За його словами, від сьогоднішніх змагань і спортсмени, і органзатори чекають яскравих поєдинків та видовищних боїв

«Кубок України – це захід, відкритий для усіх спортсменів. Якщо Чемпіонат України- це змагання лише для спортсменів вищої категорії, то Кубок України – це гарна можливість для спортсменів, які хотіли би стати призерами на цьому турнірі»,- каже Рожкевич.

Оскільки переможці турніру отримують звання майстрів спорту, то за словами голови федерації, сьогодін зібралася дуже велика кількість потужних спортсменів. Виступлять Луцьку й імениті бійці, які увійдутьвходять до збірної України.

«Другі номери, які не брали участі у Чемпіонаті України, насправді не гірші, вони працюють на рівні та навіть, можливо, більш мотивовані сьогодні, щоб добитися результату та завоювати собі звання чемпіона», – вважає Рожкевич.

Окрім того, на сьогоднішньому Кубку України змагатимуться й шість дівчат.

«Це перший наш подібний досвід, до цього ми не проводили на такому рівні змагань серед жінок. Але це достатньо популярний вид спорту, по декілька дівчат займається у клубах у всіх містах», – підсумував очільник федерації.

Судили поєдинки судді національної категорії, бої відбувалися одночасно на двох рингах. Першими стартували змагання серед спортсменів масою 70, 3 кг. Фінальні бої розпочнуться після 18:00.

Нагадаємо, 23 вересня відбулося зважування сортсменів.