У Луцьку – конфлікт за участі поліцейського

Близько опівночі поблизу приміщення РАЦСу у Луцьку компанія чоловіків напідпитку не порозумілася із поліцейським, який за їхніми словами, теж був «під хмелем».

За словами очевидців затримання, патрулів викликав поліцейський. Він стверджував, що у нього відібрали посвідчення та під час шарпанини розірвали ланцюжок, – пише інтернет-видання Волинь24.

Інша сторона конфлікту озвучила свою версію. Визнаючи, що перебували «на веселі», розповіли, що йшли вулицею. До них підійшов чоловік, який назвався поліцейським та попросив показати документи. Помітивши, що правоохоронець не зовсім тверезий, відмовилися.
За словами чоловіка, поліцейський порвав ремінь його годинника, який коштує 800 доларів.

Працівники наркодиспансера встановили легкий стан сп’яніння у цього чоловіка. Натомість поліцейський відмовився проходити алкотест, й експерти не склали висновок за зовнішніми ознаками, як це відбувається зазвичай у таких випадках.

Учасників сутички доставили у міськвідділок поліції. Примирити сторони не вдалося, проте і заяву жодна зі сторін поки не оформила. Домовилися зустрітися наступного дня і обговорити ситуацію на тверезу голову.