На Львівщині знову тренуватимуться волиняни-резервісти

У Львівській області розпочнеться  другий етап призову військових-резервістів на навчальні збори.

Про це інформують у прес-службі 14-ої окремої механізованої бригади.

На прикінці вересня, на Яворівському військовому полігоні,що у Львівській області, відбудеться другий етап навчальних зборів з оперативним резервом першої черги. Упродовж двох тижнів більше 1000 військовослужбовців-резервістів, які мають бойовий досвід в АТО, вдосконалять свої професійні навички.

Збори проводять задля підвищення військової майстерності.

Тренування завершаться проведенням бригадних тактичних навчань з бойовою стрільбою, в яких візьмуть участь підрозділи, екіпажі, сформовані із діючих військовослужбовців та резервістів.

За словами командування бригади, усі намети для особового складу забезпечили пічками для обігріву, а також обладнали місця для харчування, розгорнули польові лазні.

“Кожен резервіст буде забезпечений повним комплектом речового майна та екіпірування. З огляду на погодні умови резервісти отримають куртки утеплені, дощовики, гумові чоботи. На пункті прийому особового складу максимально спростили процедуру прийому та отримання майна. По закінченню навчань резервісти отримають грошове забезпечення згідно чинного законодавства”, – йдеться у повідомленні.