Розповіли, скільки заробляють за місяць луцькі муніципали

Максимальна зарплата інспектора департаменту муніципальної поліції Луцької міськради – 5,4-5,6 тисячі гривень. Але такі суми отримує не кожен працівник. В інших містах, переконують, зарплата муніципалів – вища.

Про це стало відомо під час засідання комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 22 вересня, – пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Так, директор департаменту муніципальної комісії Юлія Сиротинська повідомила, скільки заробляють луцькі муніципали. Максимально, за умови інтенсивної роботи, інспектори можуть отримати 5,4-5,6 тисячі гривень. Але такі суми отримують не всі – 5-6 чоловік зі штату в місяць, залежно від обсягів виконаної роботи.

«Чи може чоловік утримувати сім’ю за таку зарплату? У мене 8 людей виїхали в Польщу на заробітки. Одна справа, якщо офісний працівник сидить за комп’ютером, а інша – коли люди працюють на вулиці в дощ, слухають прокльони, борються зі стихійної ринками, описують майно», – вважає вона.

Крім того, зарплатню муніципалів вона назвала смішною, порівняно з колегами з інших українських міст. Тим паче, каже Юлія Сиротинска, робота муніципалів пов’язана з корупційними ризиками, тож і зарплата мала б бути така, щоб не виникало спокуси.

До слова, під час минулого засідання сесії міськради, депутати збільшили штат департаменту муніципальної поліції.