Сусіди луцького «Егоїста» скаржаться на невиконання обіцянок

Мешканці будинку біля будівництва Соборності, 22б скаржаться на те, що забудовник так і не провів належного відновлення будинку після старих тріщин, а за останній місяць з’являються нові.

Про це йшлося під час засідання “архітектурної” комісії Луцької міськради у четвер, 22 жовтня.

Представники ОСББ будинку на Соборності, 22б розповіли, що представники забудовника ЖК “Егоїст” так і не утеплили місця, де “заробили” дві великі тріщини. До цього часу не зробили відмостку біля будинку. А ще скаржаться, що новий будинок споруджують прямо перед вікнами частини квартир. Відстань, мовляв, 3 метри.

Представник правління Інна Шум заявляє, що в її квартирі 7 вересня розійшлося маячок. “Із будинком щось робиться, щоб ми не допустили трагедії, потрібно діяти, ми надіємося на вашу допомогу”, – звернулася вона до депутатів. Порушення щодо старих тріщин і відновлення каналізації підтвердили і в управлінні містобудування та архітектури.

Натомість представники забудовника пообіцяли, що за тиждень всі тріщини вони закриють належним чином, а також зроблять підмостку будинку на Соборності, 20. Проте утеплення тріщин вони робити відмовилися, оскільки, мовляв, не обіцяли цього.

Натомість директор департаменту ЖКГ Юрій Крась наполягає, що таке утеплення робити треба, адже стягнуті тріщини будуть охолоджувати будинок. За його словами, комунальники мають поставити нові маяки у місцях, де розішлися старі, щоб контролювати ситуацію.