Рожище: запрошують писати ікону для воїнів

У Рожищі розписують ікону, яку подарують військовим у День захисника України.

Про це інформує Район. Рожище.

Учора, 21 вересня, у Будинку дитячої творчості стартував мистецький флешмоб “Під Покровом Божої Матері”, у рамках якого усі охочі зможуть долучитися до написання ікони «Покров Божої Матері» для воїнів АТО.

Організаторами благодійної акції стали священики Рожищенського благочиння УПЦ, громадський рух «Мистецький форпост», Рожищенський БДТ та районна бібліотека для дітей. На урочисте відкриття зібралися діти, священики, освітяни та небайдужі рожищенці.

Захід розпочався вступним словом благочинного Рожищенської округи протоієрея Петра Іваничко, який розповів про історію та значення ікон та вітального слова рожищенського міського голови В’ячеслава Поліщука. Вокальний гурт “БДТ” виконали композиції про Божу Матір та про мир.

Після молитви священики нанесли перші мазки на полотно, присутнім розповіли про основні духовні вимоги у написанні ікони. Художник Віталій Шевченко консультував дітей, як розмальовувати зображення.

Акція триватиме до 14 жовтня. Долучитися до написання ікони можуть усі охочі, а вже 14 жовтня її передадуть на передову.