Луцьк: «ковбасники» пояснили, чому незаконно зливали нечистоти

Представники торгової марки «Дмитрук» прокоментували злив нечистот не за графіком.

Відповідне звернення вони написали на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що 15 вересня муніципальна поліція затримала водія вантажівки ТЦ «Дмитрук», який зливав нечистоти у міську каналізацію на вулиці Мамсурова о 19:30, хоча час зливу – з 8:00 по 18:00.

Публікуємо заяву підприємців без змін та правок:

«Минулого тижня мав місце прикрий інцидент із затриманням машин нашого підприємства під час зливання виробничих стоків не згідно графіку. Наша команда вирішила витримати паузу, адже час допомагає громадськості безпристрасно поглянути на ситуацію та об’єктивно її оцінити.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: НІЧ ВЕСЕЛА, ПЕРЕХВАТ, ПОГОНЯ: ЗЛОВИЛИ РОЗКИДАЧІВ НЕЧИСТОТ У ЛУЦЬКУ

Так, на жаль, нами був порушений час зливу вод, що і становило саме правопорушення. Звісно, це наше недопрацювання, котре вже вдалось виправити. Наш асенізаційний автотранспорт здійснює вивіз виробничих стоків виключно у спеціально відведені для цього місця, згідно договору, заключеному з КП «Луцькводоканал».

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ОПУБЛІКУВАЛИ НОВІ ВІДЕО З ЗЛИВАЧАМИ НЕЧИСТОТ У ЛУЦЬКУ

Нам дуже прикро, що цей інцидент став предметом маніпулювання громадською думкою та поширення чуток щодо діяльності нашої компанії. Ми обіцяємо докласти усіх зусиль, аби більше не відбувалося порушень часу зливу.

Прошу ігнорувати неофіційні заяви, начебто зроблені керівництвом компанії «Дмитрук». Сподіваємося на лояльність та відданість наших споживачів. Ми докладемо максимум зусиль, аби Вам не довелось ставити довіру до нас під сумнів».