Гроші на завершення ремонту траси Луцьк-Львів обіцяють за 2 тижні

Кошти для проведення завершального етапу проекту з реалізації поточного ремонту автодороги Львів-Радехів-Луцьк виділять протягом двох тижнів.

Про це 22 вересня під час робочого візиту до Волинської області повідомив віце-прем’єр-міністру України Володимир Кістіон.

Він оглянув ремонтні роботи на дорозі та зазначив, що відновлення та ремонт доріг є одним із пріоритетних напрямів роботи Уряду. Тож на укладання третього шару на ремонт дороги гроші виділять вже протягом двох наступних тижнів. Для завершення робіт необхідно ще 200 мільйонів гривень.

За словами Кістіона, частину доріг також планують передати на утримання на місця, мовляв, тут краще знають, що саме треба ремонтувати та куди першочергово направляти кошти.

Кістіон додав, що у наступному році у бюджеті знову передбачать значну суму коштів для відновлення та обслуговування автодоріг. Тож із бюджету українські дороги зможут отримати 14 мільярдів гривень, ще мільярд доларів планують залучити додатково. Тож загальна сума становитиме близько 40 мільярдів гривень.