На Волині посилено заходи з охорони лісових масивів

У зв’язку зі збільшенням кількості випадків правопорушень, пов’язаних із незаконним видобутком бурштину, у державних лісових масивах області посилено заходи із охорони відповідних територій.

З цією метою Волинським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та підпорядкованими йому підприємствами створено додаткові групи для патрулювання та охорони лісу, у які залучено велику кількість працівників державних лісогосподарських підприємств, – повідомляють у Волинському ОУЛМГ.

Також затверджено плани заходів щодо забезпечення охорони лісу, створено оперативні штаби і налагоджено їх взаємодію з відділами Головного управління національної поліції у Волинській області.

Це дасть можливість проводити рейди з виявлення та затримання порушників законодавства.

Крім того, в кожному лісництві створено спеціальні бригади за участю представників громадськості. Рейдові бригади працюватимуть цілодобово.

Також проводиться чергування працівників державної лісової охорони на основних шляхах виїзду із лісових масивів для перевірки перевезення вантажів. З метою недопущення безперешкодного пересування правопорушників додатково облаштовано блок-пости, перекрито під’їзні шляхи до місць найбільшого скупчення копачів бурштину.

З метою запобігання незаконному видобутку бурштину, що наносить непоправну шкоду лісу, закликаємо всіх небайдужих громадян: у випадку, якщо ви помітили підозрілих осіб чи володієте інформацією про незаконний видобуток бурштину, телефонувати за номером цілодобової гарячої лінії (0332) 24 25 38