Стало відомо, скільки військового збору сплатили волиняни

За підсумками січня-серпня 2016 року на Волині сплачено 106,3 відсотка військового збору.

Таким чином, внесок в обороноздатність країни від волинян цього року перевищує минулорічні надходження на 27,9 відсотка, – повідомляють у прес-службі ГУ ДФС у Волинській області.

Суттєве зростання надходжень військового збору в області фіксується майже у всіх містах та районах. А це вказує на вагомий ефект від заходів ДФС з детінізації доходів, зокрема у напрямку легалізації заробітної плати, – наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

«При кожній зустрічі з працедавцями фахівці територіальних органів ДФС  приділяють особливу увагу питанням лише легальної оплати праці з відповідним перерахуванням до бюджету визначених законом платежів. Саме від вагомості наших аргументів та рівня податкової культури роботодавців залежить фінансування національного війська, оскільки військовий збір спрямовується винятково на забезпечення обороноздатності України», – зазначає  начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів запевнила, що зважаючи на весь комплекс заходів з детінізації економіки, в ГУ ДФС в області мають всі підстави для оптимістичного прогнозу щодо забезпечення надходжень військового збору до кінця бюджетного року.

В ГУ ДФС у Волинській області нагадують, що сплата військового збору обов’язкова у тому випадку, якщо виникає податкове зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб. Цей момент повинні врахувати працедавці та інші податкові агенти, яких закон зобов’язує нарахувати і сплачувати ці податкові платежі.