Володимир: теща-суддя «відмазала» зятя від покарання

У Володимир-Волинську чоловік уникнув покарання завдяки сімейним зв’язкам.

Роман Рудись – зять голови Володимир – Волинського міського суду Надії Пікули уникнув покарання за керування автомобілем у нетверезому  стані, – повідомляє Волинь:Світ.

31 травня 2016 року  близько 8 години ранку у Луцьку поліцейські зупинили  автомобіль, яким керував Роман Рудись.  Зважаючи на явні ознаки  алкогольного сп’яніння у водія, а саме запах алкоголю з порожнини рота, порушення координації рухів, нестійку ходу та  невиразне мовлення працівники поліції склали відповідний протокол.

Від проходження медичного огляду на стан сп’яніння з використанням технічного засобу «Драгер» на місці зупинки та в медичному закладі Роман Рудись  відмовився.

2 вересня 2016 року  розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи суддя Володимир-Волинського міського суду Лященко встановив, що вина Романа Рудися  у вчиненні даного правопорушення повністю підтверджена матеріалами справи, зокрема протоколом про адміністративне правопорушення, висновком щодо результатів медичного огляду та його поясненнями, а також показаннями свідків – працівників підрозділу патрульної поліції.

Проте, врахувавши, що дане правопорушення  було вчинене 31 травня 2016 року,  суддя прийшов до висновку, що сплив строк притягнення порушника до відповідальності, визначений  ч.2 ст. 38 КУпАП,  а тому адміністративне провадження підлягає закриттю.

Варто зауважити, що за інформацією офіційного веб – порталу «Судова влада України» працівники поліції передали матеріали справи до суду, ще 6 липня 2016 року і матеріали справи майже 2 місяці чекали на розгляд у Володимир – Волинському міському суді.