Голова волинського суду, який виграв суд у патрульних: «Авто належить тестю»

«Мерседес», на якому луцькі патрульні зупинили голову Волинського окружного адміністративного суду Олександра Лозовського, належить його тестю, тобто батькові дружини Ірини – 67-річному Тарасюку Миколі Івановичу.

Як розповів голова суду, автомобіль батько дружини придбав наприкінці 2015-го року, а суддя користувався ним в 2016-му році, тому не вказав у декларації.

 

  • Кому належить автомобіль «Мерседес –Бенц Е 250Д», на якому Вас зупинили луцькі патрульні?
  • Моєму тестю Тарасюку Миколі Івановичу.
  • Він проживає разом з вами? На відео «Громадського.Волинь» чітко видно, що місцеві жителі пояснюючи про місце проживання Тарасюка Миколи, вказували саме на Ваш будинок в селі Липляни?
  • Ну як з нами…Ми проживаємо на одному подвір`ї. І я не вказую його у декларації, тому що ми не ведемо спільне господарство. В нас є своя земля, а в батьків дружини своя. І свій будинок, який я вказав у декларації за 2015 рік.

 

Будинок ЛОзовського 2

 

  • За які кошти Ваш тесть придбав такий автомобіль?
  • Він може собі це дозволити. Він завжди працював. І це в нього не перший автомобіль. Може якийсь десятий. А цей він купив вкінці 2015-го року. Заглядати йому в кишеню і питати про ціну – це неправильно. Власне, в цьому році він давав мені ним користуватися.
  • Тобто ви ним користувалися?
  • Так. Вже в цьому році. Після заповнення декларації. Мені автомобіль, Ви знаєте, по суті не дуже потрібен. Бо я їжджу службовим авто.
  • Тобто Ви все-таки користувалися авто тестя, але вирішили в декларації його не вказувати?
  • Ну дивіться…я брав автомобіль два рази чи три кудись їхати. Бувало таке, що і в товариша теж брав користуватися , то що мені вказувати його теж? Я ж розумію, що рано чи пізно виникатимуть питання…і що мене всі знають, і я буду приховувати своє майно,  автомобіль. Я ж розумію, що тут нічого не сховаєш.

Голова суду додав, що у власності сім`ї є лише автомобіль «Сузукі Грандвітара», яким користується дружина.  Вона працює директоркою Волинського обласного ліцею.

Сім`я його придбала у 2008 році за 140-150 тисяч грн..

На роботі Олександр Лозовський зазвичай їздить службовим авто «Huyndaі Sonata».

До слова, згідно його декларації за 2012 рік, Олександр Лозовський мав автомобіль «Toyota Camry» 2003 року випуску, а члени його сім’ї –  «Daewoo Lanos».

Нагадаємо, 3 вересня стало відомо, що патрульні зупинили суддю, а тест на “драггері” показав 1,2 промілле. Він не визнав, що перебуває в стані алкогольного сп’яніння та після складання протоколу звернувся до Волинського обласного наркологічного диспансеру та пройшов медичний огляд для визначення стану алкогольного спяніння. Результат показав, що він тверезий.

Пізніше Лозовський звернувся до суду, аби з нього зняли звинувачення по ст. 130. 20 вересня стало відомо, що суд він виграв.Патрульні згодом заявили, що суд не взяв до уваги їхні докази.

 

Аріна КРАПКА