Місце «Юпітера» – унікальне, – Андрій Разумовський

У житловому комплексі «Юпітер», що зводять під Луцьком у селі Липини, розпочали роботи над спорудженням другої черги житла: тут готують місце під фундамент нового 4-поверхового будинку.

Про це повідомив директор будівельної компанії «Інвестор» Андрій Разумовський, – інформує Волинь-24.

Компанія «Інвестор» – забудовник ЖК «Юпітер». Наразі на будівельному майданчику працює 40 будівельників, 2 автомобільні і один баштовий кран.

Андрій Разумовський розповів, що наразі уже завершують зводити перший поверх першого будинку. Загальнобудівельні роботи у ньому завершать до кінця цього року, а до червня наступного – здадуть в експлуатацію.

«Уже розпочали підготовку до закладки фундаменту другої черги. Третю чергу плануємо розпочати навесні наступного року», – розповів Андрій Разумовський.

Загалом житловий комплекс складатиметься з трьох 4-поверхових будинків.

«Ми пропонуємо зовсім інший формат житла – 160 квартир на великій площі, з 160 паркувальними місцями і додатково гостьовим паркінгом. Тут будуть просторі безпечні двори, великі спортивний і дитячий майданчики», – наголошує забудовник.

«Місце «Юпітера» – унікальне. Це фактично заміське житло, а водночас звідси дуже легко і швидко можна дістатися до центру Луцька. Як громадським транспортом, так і на власному авто», – розповів Андрій Разумовський.

За словами забудовника 30% квартир у «Юпітері» уже мають своїх власників.