Презентували сайт електронної черги на Волинській митниці

Пілотний проект електронної черги на митниці презентував нардеп Ігор Гузь та громадський активісти Володимир Пащенко.

Гузь ініціював створення проекту електронної черги на кордоні. Втілив проект у життя Максим Нікітін, – повідомляє ВолиньPost.

Сайт для онлайн-реєстрації автомобілістів вони презентували під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

“Ми чекаємо введення безвізового режиму, який, очевидно, збільшить кількість бажаючих поїхати як із України, так і в Україну. Але вже зараз є така ситуація, коли люди чекають проїзду через кордон 10-12 годин. Коли скасують візи, нас може чекати колапс”, – пояснив проблему Ігор Гузь.

Він зауважив, що це – однозначно сучасний підхід до вирішення проблеми із чергами на митницях. Народний депутат додав, що «ця електронна система працюватиме тоді, коли митні переходи працюватимуть, як годинник».

За словами розробника сайту Максима Нікітіна, під час його створення враховували побажання людей із різним рівнем користування коп’ютерами, передбачили технології для швидкого завантажування сторінок, а також захист від перепродажу займаної черги.

Ігор Гузь закликав усіх охочих до публічного обговорення. Сайт поки тестують, але вже зараз можна писати свої зауваги та пропозиції у коментарях на сторінці народного депутата у соцмережі Фейсбук. Так, на думку Ігоря Гузя, можна знайти реальні недоліки та доопрацювати цей корисний інтернет-ресурс. Після цього депутат планує разом із розробниками сайту презентувати його главі ДФС Роману Насірову.

“Якщо ДФС візьме за основу цей проект, він повен мати всі відповідні захисти. Зрозуміло, що ми не чекаємо одразу запровадження на всіх переходах країни. Це може спочатку бути один перехід. Але це підштовхне ДФС до введення електронної черги”, – розповів Гузь.

Народний депутат наголосив: “Заходьте на сайт та вносьте свої пропозиції http://www.cherganakordoni.com“.