Любомль: поліція з’ясує, чи купила скандальна хамка права

На скандальну правопорушницю з Любомля, яка облаяла поліцейського, можуть завести кримінал, якщо доведуть, що вона купила права.

21 вересня слідчі Любомльського відділу поліції за фактом ймовірного незаконного отримання жителькою райцентру посвідчення водія відкрили кримінальне провадження за ч. 1. ст. 369 Кримінального Кодексу України, – повідомили у прес-службі поліції області.

Нагадаємо, 16 червня цього року інспектор з організації дорожнього руху Любомльського відділу поліції в селі Вишнів цього ж району за порушення правил дорожнього руху зупинив автомобіль «Шевроле Авео» – водій не виконав вимогу дорожнього знаку 4,7 «Об’їзд перешкоди з правого боку» здійснення зупинки у місці де це заборонено, а саме на зупинці маршрутних засобів. Правопорушниця відмовилася пред’явити поліцейському для перевірки посвідчення водія, реєстраційні документи та поліс обов’язкового страхування. За цими фактами інспектор виніс на водія три постанови у справі про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Вони передбачають стягнення з винуватиці штрафу загалом на суму понад 1100 грн. З цього приводу виконавча служба відкрила відповідне виконавче провадження.

Під час оформлення адміністративних матеріалів на захист правопорушниці приїхав її чоловік. Він нецензурно лаявся на поліцейських. За фактом дрібного хуліганства в той же день поліцейські склали на громадянина адміністративний протокол за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Окрім того, під час оформлення адміністративних матеріалів правопорушниця заявила, що посвідчення водія вона «зробила в МРЕВ» за 300 доларів США. Сьогодні слідчі Любомльського відділу поліції за фактом можливого незаконного отримання посвідчення водія відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 369 Кримінального Кодексу України.

Проводиться досудове розслідування.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: «ВИ ХОЧТЕ ПІЗ…ЄЙ ПОЛУЧИТИ?» – НА ВОЛИНІ ХАМКА ПОСКАНДАЛИЛА З ПОЛІЦІЄЮ