У ковельчанки вилучили контафакт

Співробітники управління захисту економіки у Волинській області виявили факти незаконного виготовлення, зберігання та збуту на території Володимир-Волинського району фальсифікованих підакцизних товарів із підробленими марками акцизного податку.

Володимир-Волинська прокуратура відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального Кодексу України, – повідомляють в прес-службі правоохоронців.

Під час досудового розслідування встановлено, що до цієї незаконної діяльності причетна 48-річна жителька Ковеля. За процесуального керівництва Володимир-Волинської прокуратури та на підставі ухвали слідчого судді Володимир-Волинського суду, співробітники управління захисту економіки провели санкціоновані обшуки в житловому та підсобних приміщеннях правопорушниці. Вони виявили та вилучили понад 20 тис. пачок тютюнових виробів українського виробництва без марок акцизного податку та білоруського виробництва з марками акцизного податку з можливими ознаками підробки, а також 100 л спиртової суміші. Загалом було вилучено підакцизних товарів на понад 200 тис. грн.