Волонтери готуються до поїздки на Схід: потрібна допомога

Кілька днів тому до Штаб Луцьк Автомайдан України звернулись воїни розвідбату легендарної 14 бригади за допомогою в транспортуванні автомобілів на ремонт в Луцьк.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє волонтер Олексій Кушнєр.

«Трохи ті зламки попили нашої крові, але вже сьогодні всі три джипа поставлені на СТО ремонтуватись… Ми і надалі допомагаємо нашим захисникам у міру сил, але ніколи не відмовимось від допомоги інших громадян… Окреме дякую Андрію Лисому за транспорт та Павлу Арсенюку за кошти на пальне.

P.S. На наступному тижні ми плануємо в чергове поїхати до хлопців на передову. Кожна наступна ніч холодніша попердньої, Воїни потребують теплих кофт та шкарпеток, ліків від грипу і простуд, печива та консервації… Хочете щось передати захисникам – пишіть, дзвоніть.

Не маєте часу, але хочете допомогти ось картка на яку можна перерахувати кошти – 5168 7553 3211 1224 (картка моя, буде використовуватись для потреб поїздки Автомайдану одноразово, скріни з надходженнями і подальшими витратами опублікую на наступний день як поїде авто). Дякую!!!

P.P.S. Всіх втомила війна, і нас також, але ми не бачимо іншого як і далі допомагати нашим захисникам, що тримають той останній рубіж між миром і війною…», – написав волонтер.