Відоме прізвище скандальної правопорушниці з Любомля

Жінка, яка стала зіркою інтернету після скандалу з поліцією, виявилася людиною, яка нібито пов’язана з незаконною діяльністю.

А згадана нею її “криша” виявилася фейковою, – пише інтернет-видання “Кордон”.

Нагадаємо, 19 вересня в мережу потрапило відео, де жінка, а згодом чоловік, хамлять і погрожують любомльським поліцейським.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО ІНЦИДЕНТУ

Як пише видання, за словами людей, які коментують наші публікації й впізнали навіть на розмитому відео особу по голосу, жінка проживає в самому Любомлі. Кажуть, що це Валентина Кондратюк, до якої пізніше допомагати “розбиратися з поліцейськими” приїхав її чоловік Володимир.

“Вона на заправці WOG продає страховки і міняє валюту. На нього кажуть “Пчьола”, теж валютчик”, – кажуть місцеві.

ЗМІ й досі чекають на коментар правоохоронців щодо інциденту.

Також видання зауважує, що в монолозі правопорушниці прозвучав ряд імен посадовців, які, нібито, її захистять від законного покарання.

Цікаво, що двоє із цих осіб (колишній начальник місцевого відділу міліції Олександр Соколюк та заступник начальника РВ Юрій Пех, а можливо й Юрій Ліпич, який теж очолював цей райвідділ) перебувають на пенсії й жодного впливу на правоохоронні органи нині здійснювати не можуть. Третя особа (прокурор міста Ігор Філімонюк) взагалі не перебуває в тісних стосунках з правопорушницею й знає її лише як будь-яку пересічну жительку Любомля, – пише видання.

“Тож пані Валентина в пориві емоцій назвала, очевидно, імена всіх впливових колись чи тепер людей, яких лише змогла пригадати, з метою знайти того, хто міг би налякати молодих поліцейських”, – висловлює припущення редакція.