У Луцьку місяць перевірятимуть чистоту повітря

У Луцьку відбудеться екологічна акція “Чисте повітря”, в рамках якої визначатимуть кількість забруднюючих викидів від автівок.

Про це інформують у прес-службі Луцької міської ради.

З 20 вересня до 20 жовтня 2016 року у Луцьку відбуватиметься акція “Чисте повітря”. Відповідне розпорядження підписав міський голова Микола Романюк.

“Метою проведення акції є зменшення антропогенного навантаження на атмосферне повітря від пересувних джерел викидів”, – йдеться у повідомленні.

Контролюватимуть чистоту повітря на вулиці Володимирській, Дубнівській, Єршова, Ковельській, Конякіна, Львівській, Набережній, Парковій, Рівненській, а також на проспекті Відродження та Соборності, на підприємствах міста при виїзді автотранспорту на маршрут та на кінцевих зупинках маршруток.

Хаміри проводитимуть працівники управління транспорту та зв’язку міської ради, управління патрульної поліції в Луцьку, Українського товариства охорони природи, ПАТ “Волинь — Авто”.

Окрім того, Волинський центр з гідрометеорології державної гідрометеорологічної служби зобов’язали забезпечити безперебійну роботу з лабораторного контролю якості повітря в пунктах моніторингу і на маршрутних постах, здійснити спеціальний аналіз в період проведення акції “Чисте повітря” та інформувати відділ екології міськради про результати.