Дівчину, яка знущалася над котом, хочуть відправити у притулок на громадські роботи

В русі “Іскра”, активісткою якої є Любов Таропіна, прокоментували її знущання над тваринами.

Відповідну заяву опублікували на сторінці організації у Вконтакте.

Учора, 19 вересня, о 22:40 у спільноті “Я люблю Луцьк” з’явилося відео з жорстоким поводженням двох підлітків з кошеням. Двоє молодих людей: дівчина та хлопець засовували кошеня у ввімкнену електричну духовку, пральну машинку, морозильну камеру, а потім викинули його з балкону.

Рух “Іскра” зробив офіційну заяву щодо своєї активістки Любові Таропіної. Відомо, що дівчина переїхала в Луцьк з Луганська.

У повідомленні йдеться, що усі активісти руху вважають таке відношення до тварин неприпустимим, мовляв Іскра любить природу.

“Ніхто захищати Любу не збирається, має бути показове покарання, заява до поліції від громади. Також, Люба зніме відеовибачення і буде притянута рухом до громадських робіт в притулку “Ласка”. У допомозі притулку візьмуть інші активісти. Ще одне: ми спробуємо придумати, яким чином привернути увагу молоді до такої проблеми, як відношення до природи. Можливо це будуть лекції у школах, чи кіноперегляд фільмів про красу природи”, – пишуть у спільноті організації.

1111111111

До слова, в інстаграмі дівчини є фото з георгієвською стрічкою, бойовиками, а також з магнітами, на яких зображений прапор так званої “Новоросії”. Наразі акаунт Таропіної в інстаграмі закрили.