Луцькі патрульні про справу керівника суду: наші докази не взяли до уваги

У патрульній поліції Луцька прокоментували рішення Ківерцівського районного суду, яким зняли звинувачення за ст. 130 КУпАП (керування в стані алкогольного сп’яніння) щодо голови Волинського окружного адміністративного суду Олександра Лозовського.

Патрульна поліція вважає дії інспекторів виправданими у справі про адмінправопорушення щодо працівника суду, – йдеться в публікації на сторінці правоохоронців у facebook.

14 вересня суддя Ківерцівського районного суду Волинської області винесла постанову, якою закрито провадження у справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.130 КУпАП (керування в стані алкогольного сп’яніння) щодо працівника місцевого суду.
Інформація про це розміщена у місцевих ЗМІ.

Нагадаємо, що 3 вересня патрульні зупинили автомобіль “Мерседес” на вулиці Набережній. Водій не пред’явив для перевірки належних документів, за що на нього винесли постанову за ст.126 КУпАП (керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред’явила для перевірки посвідчення водія відповідної категорії).

Також у патрульних виникла підозра, що чоловік перебуває в стані сп’яніння. Йому спочатку запропонували проїхати в наркодиспансер, однак водій погодився пройти перевірку на пристрої Драгер на місці. Результат показав 1, 21 проміле алкоголю в крові.

Тож на нього ще склали протокол за ст.130 КУпАП.

Як йдеться в постанові суду, станом на 10 год.26 хв. результат алкотесту показав 1, 21 проміле алкоголю. Однак в консультативному висновку спеціаліста обласного наркологчного диспансера станом на 11 год.50 хв. йдеться, що водій – тверезий.

Чому водій, пройшовши тест на драгері в присутності двох свідків, поїхав потім ще в наркодиспансер, – для нас залишиться загадкою.

Також загадкою для нас залишиться і те, чому суд не витребував ні відео з нагрудних камер патрульних, ні показань свідків, а також не залучив до розгляду справи як свідків самих інспекторів патрульної поліції Луцька.

Ми вважаємо, що дії патрульних поліцейських були законними і виправданими. У нас була достатня доказова база щодо скоєного правопорушення, яка, проте, не була взята до розгляду.

Також інформуємо, що штраф за правопорушення, згідно зі ст.126 КУпАП, даний водій оплатив 6 вересня у розмірі 425 гривень.