Поліція зайнялася луцькими підлітками-гицлями

Поліція Луцька відреагувала на заяву активістів, які поскаржилася на підлітків, що знущалися над кошеням. Правоохоронці поїхали до їхніх домівок, аби поспілкуватися з ними. Про результати виконаної роботи обіцяють повідомити згодом.

Нагадаємо, 19 вересня двоє підлітків – хлопець та дівчина – стали “героями” інтернету – в мережу потрапило відео, де вони знущаються над кошеням. Виявилося, що дівчина Любов Таропіна – переселенка. Вчилася в школі №26, а з вересня продовжує навчання у колишньому ВПУ №6, яке нині є коледжем Національного університету харчових технологій.

Також вона була учасником громадського руху “Іскра”. В організації вже відреагували на її дії заявою. Мовляв, за такі дії її потрібно відправити на громадські роботи на комунальне підприємство “Ласка”, що опікується бездомними тваринами.

20 вересня екоактивісти зустрілися з керівниками коледжу. Директор навчального закладу Ігор Корчук пообіцяв, що з дівчиною проведуть виховну бесіду та поставлять на внутрішній облік.

А завідувач відділу економіки та підприємництва коледжу Інна Швайковська зауважила, що Таропіна – цілком нормальна дитина. Навчання не пропускає, має високий середній бал, а жорстоке поводження з тваринами, на її думку, не є прецедентом для виключення.