Голова волинського суду виграв суд у патрульних

Суд зняв звинувачення з голови Волинського окружного адміністративного суду Олександра Лозовського.

Про це в Facebook пише журналіст Оксана Должко.

Як відомо, суддю затримали в суботу, 3 вересня. Правоохоронці побачили, як чоловік розмовляє за кермом, що стало причиною зупинки. Він не пред’явив для перевірки належних документів. А згодом виявилося, що він має ознаки алкогольного сп’яніння, що й підтвердив пристрій Drager.

Як йдеться у повідомленні в реєстрі судових рішень, 14 вересня суддя Ківерцівського райсуду Пономарьова О. повністю виправдала колегу.

“А діло було так: Лозовський надав суду письмові пояснення, за якими він нібито, цитую, “забув документи дома, після чого він разом із працівниками поліції поїхали до нього додому, де взяв документи та предявив їх поліцейському. Повернувшись на вул. Набережна в м. Луцьк, працівники поліції повідомили, що в них виникла підозра, що він перебуває в стані алкогольного спяніння та запропонували пройти тест на визначення стану алкогольного спяніння, на що погодився, оскільки алкогольних напоїв не вживав”.

“Працівники поліції повідомили, що в них відсутній прилад для визначення стану алкогольного спяніння, а тому викликали інший екіпаж. Коли приїхали поліцейські зупинилися за декілька метрів від мого автомобіля та підійшли з прибором із вставленою трубкою. Коли він дихнув в прибор, працівники оголосили йому, що він перебуває в стані алкогольного спяніння, оскільки прилад показав 1.21 проміле. Він заперечив, і тому не підписав протокол. Будучи переконаним в тому, що спиртного не вживав, одразу ж після складання протоколу звернувся до Волинського обласного наркологічного диспансеру та пройшов медичний огляд для визначення стану алкогольного спяніння. Результат показав, що він “тверезий”, – переповіла Дожко.

“Так от, беручи до уваги це пояснення, суддя Пономарьова прийшла до висновку, що у діях її колеги відсутній склад адмінправопорушення”, – додала вона.

Крім того важливо, що під час слухання Лозовський назвав транспорт власним, однак згідно декларації про доходи за 2014 та 2015 роки голова суду не володіє жодним автомобілем. А автомобіль зареєстрований на пенсіонера, жителя села Липляни Тарасюка Миколу Івановича.

bezyimyannyij