«Ви хочте піз…єй получити?» – на Волині хамка поскандалила з поліцією

Справжній блокбастер у Любомлі зафільмували під час зупинки поліцейськими порушниці правил дорожнього руху. Жінка, яка, за її словами, купила водійські права й тому не збирається їх возити із собою, погрожує поліції “кришею”.До того ж обіцяє “виписати прочуханки” матерям правоохоронців.

Днями група швидкого реагування Любомльського відділу поліції патрулювала територію із журналістами «КОРДОНу».

Жінка, яка порушила правила дорожнього руху, відмовляється показати поліцейському посвідчення водія. Більше того, вона нецензурно звертається до поліцейських та стверджує, що не збирається возити із собою куплені документи.

«У МРЕО віддала 300 баксів за права, то ще їх возити буду?!» – кричить вона навіть не задумуючись про озвучення своїх дій, які можна кваліфікувати як корупцію.

До того ж правопорушниця називає ряд імен посадовців, які мали б “порішати” їй всі проблеми.

На підмогу жінці прибув не менш агресивний чоловік. У результаті замість попередження чи одного адмінпротоколу – винесено три постанови про адмінправопорушення.

Редакція “Кордону” наголошує, що ситуація буде на контролі журналістів.

“У разі, коли на працівників поліції за належне виконання ними їхніх обов’язків відповідні «рішала» здійснюватимуть тиск – ми змушені будемо опублікувати наступну статтю про родинні зв’язки й кумівство окремих посадовців правоохоронних структур та героїв відео. З етичних міркувань обличчя “героїв” приховані”, – кажуть у виданні.

Пізніше стало відомо, що героїню відео звати Валентина Кондратюк. Вона нібито причетна до незаконної діяльності.

На відео присутня нецензурна лексика!!!