Ковель: сказали, хто переміг на чемпіонаті України з боксу серед жінок

0

Оголосили результати чемпіонат України з боксу серед жінок який відбувався в Ковелі.

Про це інформують у прес-службі Ковельської міської ради.

З 14 по 18 вересня у спортивному залі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Євгена Кондратовича у Ковелі тривав чемпіонат України з боксу серед жінок. 50 спортсменок з 12 збірних команд областей та збірної Києва змагалися в особистому та загальнокомандному заліках в 10-ти вагових категоріях. Збірну  Волинської області на чемпіонаті представляло четверо учасників: ковельчанки заслужений майстер спорту України Тетяна Коб, майстер спорту України Олександра Федіс, кандидат у майстри спорту України Анна Жуковська та майстер спорту України Наталія Тарасюк з Горохова.

У категорії 48 кілограмів перемогу здобула Світлана Василевська з Харківської області, 51 кілограм – Тетяна Коб із Ковеля, 54 кілограми – Мар’яна Максимів з Івано-Франківської області, 57 кілограмів – Валерія Ярошенко з Чернігівської області, 60 кілограмів – Юлія Циплакова з Харківської області, 64 кілограми – Ганна Лисенко з Києва, 69 кілограмів – Тетяна Риженкова з Харківської області, 75 кілограмів – Марія Боруца з Хмельниччини, 81 кілограм – киянка Тетяна Шевченко, понад 81 кілограм – Ірина Винник з Івано-Франківської області. Вихованки секції боксу КЗ КДЮСШ імені Євгена Кондратовича Олександра Федіс та Анна Жуковська посіли відповідно друге та третє місця, а спортсменка з Горохова Наталія Тарасюк виборола срібну нагороду чемпіонату України.

Головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії Петро Дяченко з Вінниці та головний секретар, суддя національної категорії Тетяна Лакуста з Рівного зафіксували результати змагань в командному заліку. Перемогу здобула збірна команда Києва, друге місце посіла збірна  Черкаської області, третє – у боксерів Харківської області. Спортсмени  Волині вибороли четверте місце.

У заліку отриманих нагород перше місце – у збірної Харківської області, на рахунку якої 5 медалей, другою стала команда Києва, третьою – спортсмени з Івано-Франківської області. Збірна  Волинської області посіла четверте місце, маючи в своєму активі чотири медалі.

За підсумками змагань за ФСТ перемогу святкували представники ФСТ «Освіта», які набрали 990 залікових очок, другими стали вихованці ФСТ «Динамо» – 540 очок, третіми – ФСТ «Спартак» – 505 очок.

Після завершення фінальних поєдинків нагородження переможців та призерів змагань проводили заступник Ковельського міського голови Ігор Прокопів, старший тренер штатної команди національної збірної команди України з боксу Юрій Шевчук та заслужений тренер України з боксу, директор КЗ КДЮСШ імені Євгена Кондратовича Олена Клімашевська.

Кращими суддями турніру визнали Івана Новокшонова з Львівської області та Дмитра Штанагейя з Києва.