Легкоатлетичні змагання в Луцьку: сила і швидкість

У Луцьку стартував чемпіонат України із легкої атлетики серед юнаків 2001 року на родження та молодших. За результатами змагань визначать кращих спортсменів із бігу, метання молота і штовхання ядра, стрибків у довжину та висоту і метання спису. У рамках змагань відбудеться і шкільна естафета.

Змагання розпочалися 19 вересня на стадіоні «Авангард».

На урочисте відкриття завітали представники Федерації легкої атлетики України, голова Федерації легкої атлетики Волині, профільний заступник міського голови та інші посадовці.

Генаральний секретар Федерації Легкої атлетики України Михайло Медведь зазначив, що лише недавно ми завершили вболівати за наших олімпійців, а сьогодні є змога спостеріагати за юними спортсменами. Тож він побажав атлетам високих результатів та натхнення.

Опісля промов посадовців, нагороди отримали спортсмени, які змагалися сьогодні зранку. Першим же етапом пообідніх змагань став естафетний забіг.

«У 20118 році відбудутье треті Юнацькі Олімпійські ігри, які пройдуть у Аргентині, у Буенос-Айресі. В них візьмуть участь спортсмени 2001-2002 років народження –це якраз той вік, який змагаєтьсятут»,- розповів старший тренер збірної України з резерву Андрій Каратєєв. Тому він уважно спостерігає за відбором, адже лідери змагань у перспективі можуть стати учасниками Олімпійської команди.

«У них все попереду. Ми сподіваємося, що  рівень їх результатів буде рости і вони будуть у гарній формі для участі в Олімпійських іграх серед юнаків», – додав тренер.

У програмі змагань попереду стрибки у висоту, метання диску, стрибки у довжину, штовхання ядра, потрійний стрибок, метання спису та забіги на 100, 200, 400, 800, 1500, 2000 та 3000 метрів. Завершаться змагання завтра, 20 вересня. Нагородження команд відбудеться о 12:50.