Комунальне «дітище» Палиці відмовилося від позову до ОДА

У Луцьку відкликання позову завершився суд у справі комунального підприємства “Волиньприродресурс” проти Волинської обласної державної адміністрації та Держагентства лісових ресурсів України.

Нагадаємо, установа, яку створили менш ніж пів року для видобутку надр та зокрема бурштину, хоче скасувати розпорядження губернатора, видане ще 2011-го року. У ньому йшла мова про долю 55-ти тисяч гектарів лісових угідь, – йдеться в сюжеті Аверсу.

Нагадаємо, що комунальне підприємство мало намір скасувати розпорядження голови Волинської ОДА, видане ще 2011 року.

У ньому йшлося про долю 55 тисяч га лісових угідь. 5 років тому вони належали спеціалізованому підприємству “Волиньоблагроліс”. Через рішення про його ліквідацію тодішня обласна влада передала лісові масиви Держагентсву лісових ресурсів.

Однак через 4 місяці іншим розпорядженням це рішення було визнано таким, що втратило чинність і ті ж таки ліси надали у користування чотирьом держлісгоспам.

Якраз останнє розпорядження, яке на думку “Волиньприродресурсу” незаконне, підприємство оскаржувало в суді. Минулого судового засідання оголосили перерву через неявку позивача.

Сьогодні ж стало відомо, що “Волиньприродресурс” узагалі відмовився від позову.