«Кварцяного на поле!» Або несправедлива «олександрійська» нічия

14397975_1137566066309786_1499932344_n

Протистояння Луцька з Олександрією для лучан почалося з мажорної тональності. На стадіоні «Підшипник» дублери відіграли доволі експресивний матч – було багато боротьби (звідси відсоток браку в передачах), швидких флангів, помилок в обороні, вистачало й підкатів у кістку.

Попервах здалося, що гості знищать господарів – кілька моментів поспіль жовті зобов’язані були реалізовувати. Особливо запам’ятався вихід один на один, в якому відзначимо холоднокровну гру кіпера волинян Неділька, яка й стала причиною розгубленості нападника.

Але потім господарів прорвало.  Автогол, прекрасний гол головою, якому передував вицарапаний кутовий. І навіть помилка воротаря (взявся обігрувати олександрійця), яка призвела до взяття власних воріт, не розладила гри «Волині» U-21. 3:1 ще в першому таймі, й рівна нульова гра у таймі другому.

Перед матчем основних складів уболівальники активно обговорювали серію публікацій на всеукраїнських сайтах про те, що у «Волині» все стабільно. Стабільно погано. Луцькі шанувальники футболу заперечували авторам, адже розгромна поразка була лише одна, решта ж – мінімальні. Ну, а те, що у Кварцяного фактично нема кадрів для широкої ротації – всім відомо, для цього не треба бути великим аналітиком.

Доволі прохолодна днина «посприяла» помірній наповненості трибун «Авангарда», однак і цієї кількості люду вистачало аби перекричати гостьову торсиду з трьох чоловік.

Перша десятихвилинка була сонною,запам’ятався хіба удар головою Логінова після кутового. Затишшя обірвалося на 21-ій, коли  олександрієць Яремчук завершував атаку метрів із одинадцяти, проте пробив вище.

Буквально через сім хвилин «Волинь» забила, розігравши калейдоскопічну комбінацію в один дотик із забіганням та подачею Дудіка на Петрова. Той майстерно переправив круглого у ворота, випередивши центральних беків – 1:0.

Наприкінці тайму забійний момент мав Старенький, але гравець «Олександрії» пробив головою  з п’яти метрів вище. Але і це ще було не все від гостей у першому таймі. Партнери вивели Яремчука один на один і воротар лучан Кичак виграв дуель.

На початку другої половини овації зірвав наставник Віталій Володимирович, який п’яткою технічно відбив м’яча, що його перелітав. На трибунах почалися дотепні вигуки на кшталт «Кварцяного на поле!».

На 65-ій блискавична контра гостей закінчилась вивіреним ударом з-за меж карного – сфера черкнула штангу і покинула поле.

На 70-их почалися гойдалки – атака на атаку. Під час яких команди почергово не вирішували виходи три в два. Одного разу господарі забили вдруге, проте боковий арбітр зафіксував офсайд.

А на 90+ «Волинь» знову пропустила. На жаль, у цьому матчі лучани виглядали значно краще за «Олександрію», але прикра нічия 1:1.