Бійці «Світязя» вирушили на Схід

Бійці підрозділу поліції особливого призначення «Свіятзь» вирушили у відрядження із Луцька на територію Донецької області для виконання завдань.

Відправляли спецпризначенців 18 вересня від управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України у Волинській області.

«Ми їдемо у відрядження у зону проведення АТО. Вирушаємо на територію Донецької області. Я не можу озвучувати завдання, як ми там будемо виконувати», – розповів виконувач обов’язків командира роти підполковник В’ячеслав Моніч.

За його словами, відрядження триватиме до особливого розпорядження, але мінімальний строк перебування бійців «Світязя» на Сході – два місяці.

Підрозділ на весні цього року вивели із зони АТО, а зараз правоохоронців знову залучають до виконання завдань на території проведення антитерористичної операції.

«У подальшому ми знову будемо виконувати поставлені завдання, будемо проводити ротацію із числа наших бійців”, – додав Моніч.

Майже усі бійці, які сьогодні вирушили на Схід, є учасниками бойових дій та мають бойовий досвід. Разом із ними поїхав і священик Андрій Мовчанюк, який буде духовним наставником бійців.

«Усі фізично, морально підготовані та добре екіпіровані», – підсумував військовий.

Під час шикування бійцям побажали з гідністю нести службу у зоні АТО. Опісля священослужитель окропив бійців.

Проводжати правоохоронців прийшли рідні, друзі, та активісти “Самооборони Волині” і “АвтомайдануУкраїни. Луцьк”. Активісти  Автомайданівці супроводжували колону за знак виїзду із міста та передали бійцям оберіг, який виготовили школярі із гімназії №21.