Як на Волині судів проводжали у відставку

10 суддів Апеляційного суду Волинської області пішли у відставку. Їх нагородили Подяками голови суду.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці суду в Facebook.

Публікуємо його без змін і правок:

 

Сьогодні, 16 вересня 2016 року, відбулися урочисті збори з нагоди виходу у відставку висококваліфікованих суддів Апеляційного суду Волинської області та надзвичайно хороших людей: Фідрі Олександра Миколайовича, Завидовської – Марчук Оксани Григорівни, Польового Миколи Івановича, Хомицького Анатолія Миколайовича, Лозовського Анатолія Олександровича, Силки Галини Іванівни, Бешти Григорія Борисовича, Антонюк Катерини Іванівни, Мудренко Людмили Іванівни, Міліщука Сергія Леонідовича.

З вітальним словом виступив голова суду Петро Тодосьович Філюк, який від усього колективу подякував за відданість своїй справі, відмітив притаманні відставникам мудрість та професіоналізм. Наголосив, що значний відрізок свого життя судді віддали служінню Закону та подякував за наполегливість у встановленні істини і за можливість працювати з надзвичайно компетентними професіоналами своєї справи. За бездоганну багаторічну працю в судовій системі, заслуги у здійсненні правосуддя, значний особистий внесок у забезпечення захисту прав і свобод громадян, високий професіоналізм усі судді відзначені Подякою голови Апеляційного суду Волинської області.

Також Подякою голови Апеляційного суду Волинської області були відзначені помічники суддів, звільнені з посади за закінченням строкового трудового договору відповідно до ЗаконуУкраїни «Про Державну службу».

Олександр Миколайович Фідря подякував за високу оцінку його роботи, подякував кожному з присутніх за розуміння та згуртованість у спільній справі. Зазначив, що сьогодні залишаються молоді кадри – працелюбні, принципові, відданні своїй роботі – це саме ті традиції, що були закладені вчителями Олександра Миколайовича.

«Дякую усім, хто мене вчив, кого я вчила. Нас обрали до судової влади дітей простих, пересічних громадян. Пропрацювали чесно, сумлінно, справедиво і нам не соромно дивитися в очі будь–кому. Сьогодні перед нами цвіт нації і віриться мені, що стануть вони суддями, будуть підтримувати ті традиції, які ми залишаєм, на яких будується порядок та лад в державі. Робота судді надзвичайно складна, багатогранна і відповідальна. Та я вірю, що наша держава в надійних руках. Дякую всім за можливість працювати разом з вами.», – сказала Оксана Григорівна Завидовська – Марчук.

Також до слова були запрошені керівник апарату Апеляційного суду Волинської області Оксана Миколаївна Підгайна, начальник ТУ ДСА у Волинській області Наталія Володимирівна Коцирій, ветерани Апеляційного суду Волинської області – Плахтій Борис Аркадійович та Сівчук Євген Іванович та помічник заступника голови Апеляційного суду Волинської області Санакоєв Дмитро Тамерланович.

Колектив Апеляційного суду Волинської області зичить Вам, шановні наші колеги, міцного здоров’я, багато радості, уваги від друзів та душевного тепла від рідних та близьких людей. Нам надзвичайно жаль розлучатися з Вами! Проте у Вас стартує новий етап в житті, наповнений своїми чудовими моментами , хай вони будуть легкими та радісними, а ви лишайтесь такими життєрадісними, позитивними людьми, якими ми вас знаємо. Наші двері завжди відкриті для вас!