Луцьк: на жінку в супермаркеті наїхав погрузчик

Забої лівого стегна і зіпсований вечір отримала лучанка після звичайних відвідин магазину. Пригода трапилася в у торговому залі супермаркету «Колібріс», що на проспекті Грушевського, минулого тижня.

Редакцію «Район.Луцьк» про це повідомила постраждала Катерина Новак, відома у Луцьку мисткиня.

«Мене з дитиною збив з ніг вантажник, наїхавши на нас візком, навантаженим доверху ящиками з товаром. Сталось це 12 вересня о 18:30, тобто у час, коли магазин наповнений людьми. Вантажник, який потім виявився продавцем, пересувався по вузькому проходу, який по ширині співпадає з шириною візка, ніяк не попереджаючи», – розпочинає Катерина Новак.

«У цей час я стояла навпроти стелажу, розглядала товар, обираючи подарунок на день народження, на який мала йти відразу після магазину. Я не помітила, як на мене насувається величезна піраміда з ящиків. Побачила тільки після сильного удару в стегно візком. Я впала, вся нога оніміла, оскільки це місце з багатьма нервовими закінченнями. При цьому моя дитина, яка, на щастя, була у візку для покупок, дуже налякалася. Я, скурчена від болю та сліз, вперлась у стіну, а вантажник спокійно мене об’їхав зі словами «Все нормально ж». Ні вибачень, ні допомоги. Пішов собі далі розкладати товар», – емоційно розповідає постарждала.

Але на цьому приниження у супермаркеті на закінчилися, адже жінка вирішила шукати справедливості.

«Тягнучи ногу, візка з дитиною та вмиваючись сльозами я пішла шукати адміністратора, який чомусь сидів на касі, що змусило мене прочекати в тому стані ще декілька хвилин. На мої прохання негайно щось вдіяти, пояснивши перед тим що сталось, адміністратор не відреагувала. Нарешті дочекавшись її з каси, вона вибачилась за дії працівника», – каже співрозмовниця.

Після цього Катерина Новак попросила Книгу скарг, але на це клієнту просто показали пальцем приблизне її місцезнаходження:

«На прохання принести книгу, бо я не можу йти, сказали, щоб йшла сама. Книга виявилась майже біля виходу, отже мені довелось вийти з візком з товаром, на якому все ще сиділа дитина, до виходу. На це я отримала зауваження, що куди це я вихожу з товаром в візку не розрахувавшись! Мій стан, описаний вище, все ще був дуже наочно помітний, що їм не завадило мене зупинити за неоплату товару. Нарешті, написавши ту скаргу, я повернулась до кабінету, де сиділо два адміністратори, і це їх ДУЖЕ здивувало! Типу: «А що ще? Ми ж вибачились, ви скаргу написали, все, до побачення», – веде розповідь Катерина.

Жінка попросила викликати відповідального за охорону праці, на що їй сказали, що працівник уже пішов, і запропонували їй звернутися наступного дня 9-ій ранку.

«На мої питання, хто відповідатиме за мої тілесні ушкодження, моральний збиток, переляк дитини, зіпсований вечір, відповіді не те, що не було, а викликало в одної з адміністраторів реакцію типу: «Не так вас вже сильно і вдарили, треба було дивитись куди йдеш», – переповідає події того злощасного вечора Катерина.

Вона пропонувала викликати швидку, адже за час довгих дебатів, на нозі уже проявилася гематома. На це, за словами сівпрозмовниці, персонал торгового закладу заявив, що «фіксують сам виклик, а не діагностують».

«Потім був момент тотального приниження, коли я, щоб довести, що мені справді болить і погано, була змушена роздягатись в них в кабінеті, на що отримала відповідь: «Нічого там немає, може вас і не вдарили зовсім». Після чого я поросила прокрутити записи з камер і переконатись в тому, що я права. Так і не дочекавшись людського ставлення і вирішення своєї проблеми, я вирішила викликати поліцію, яку прочекала з дитиною на руках і болючою ногою півтори години. А патрульні, вислухавши обидві сторони конфлікту, сказали: «Вони ж вибачились! То що ви ще хочете?», – завершує Катерина переповідати події у магазині.

Наступного дня Катерина Новак відправилася до травматолога і медики засвідчили забій, міжм’язову гематому лівого стегна. Оскільки поліція подібними конфліктами не займається, лучанка має намір звертатися у Держінспекцію з питань захисту прав споживачів.

1_14384002_1345970785420847_2073126474_n-1

Офіційний коментар із супермаркету опублікуємо згодом.