Волинь: на постах в заражених «чумою» районах патрулює поліція

У населених пунктах Любешівського та Ратнівського районів, де було в серпні виявлено африканську чуму свиней, діє 8 ветеринарно-поліцейських постів.

Вони об лаштовані відповідними дезінфекційними бар’єрами, а також шлагбаумами та інформаційними таблички «Стоп! Карантин! Африканська чума свиней!» ‒ повідомляють у прес-службі волинської поліції.

До несення служби на ветеринарно-поліцейських постах спільно з працівниками ветеринарної служби залучено 18 поліцейських.

«Основним завданням працівників поліції є забезпечення публічної безпеки та порядку під час здійснення заходів, пов’язаних із недопущенням розповсюдження африканської чуми свиней на території області, а також зупинка та перевірка транспортних засобів на предмет виявлення фактів перевезення свинини», ‒ зазначив заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в області Віталій Тортина.

Окрім того, на території введення карантину працівники поліції проводять профілактичні бесіди із власниками торговельних закладів, продовольчих ринків, керівниками господарств, які займаються свинарством, а також із членами особистих селянських господарств. Вони роз’яснюють, зокрема, вимоги карантинних заходів.