Луцьк: харчування школярів не буде дешевшим

Батькам луцьких школярів відмовили у безплатному харчуванні, а також у зменшенні платні за харчування дітей у школах.

Про це йдеться на сайті Єдиної системи петицій.

Петиція лучанки Олени Плевако про зменшення вартості харчування школярів молодших класів набрала необхідних 346 голосів за 14 днів, тому міська рада розглянула її.

Жінка просила покрити частину витрат на харчування учнів 1-4-х класів, мовляв, батькам дуже скрутно  оплачувати повну суму.

«З 1 вересня 2016 року батьки молодших класів за сніданок повинні платити по 15.40 грн за день це 77 грн на тиждень у порівняні з минулим роком (платили на тиждень 17грн.) це на 60 грн дорожче. Прохання хоча би частину витрат на сніданок покрити за рахунок держави», – йдеться у тексті петиції.

У міськраді пояснили, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (від 24.12.2015 № 911-VIII) на державному рівні відмінили забезпечення безкоштовним харчуванням учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

«Органи місцевого самоврядування та місцеві органи виконавчої влади забезпечують безкоштовним харчуванням дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах, також учнів 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», – відповів на звернення заступник міського голови Андрій Киця.

page1 page2