Затримали начальника екс-МРЕВ на Волині: кажуть, що хабарник

Начальника територіального сервісного центру МВС України у Волинській області затримали за підозрою у систематично хабарництві.

Як повідомили у Генеральній прокуратурі України, затримання відбулося 14 вересня і йдеться про понад 40 епізодів вимагання та одержання неправомірної вигоди.

Грошові кошти обсягом понад 100 тис грн, отримані за попередньою змовою у групі з двома підлеглими працівниками, призначалися за прискорення у видачі громадянам документів державної реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів, видачі та обміну водійських посвідчень.

Грошові кошти виявили та вилучили під час огляду місця події.

Нині проводяться обшуки в службових кабінетах та за місцем проживання фігурантів справи, під час яких вже вилучили десятки копій документів з прикріпленими до них грошовими коштами.

“Крім того, в службовому кабінеті начальника виявлено понад 3 тис дол США та 20 тис грн, а за місцем його проживання – понад 3 тис дол США та ювелірні цінності – золоті злитки. У ході обшуку службового кабінету одного з підлеглих-зловмисників – понад 14 тис грн. За результатами їх проведення буде вирішуватись питання про повідомлення посадовцям про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням), обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаних посад”, – кажуть в прокуратурі.