Волинь: сказали, коли найчастіше «обчищають» квартири

Із початку 2016 року на Волині 260 обкрадали квартири.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Таку цифру під час прес-конференції в поліції області 15 вересня оприлюднив заступник управління карного розшуку волинської поліції Руслан Гамольчук.

Зокрема, сто крадіжок зловмисники скоїли шляхом підбору ключа, 35 – шляхом злому замка, ще 14 крадіїв проникли до квартир через вікна. Найчастіше ж помешкання обкрадають із 9:00 до 16:00, тобто в робочий час.

За його словами, за фактом квартирної крадіжки затримали 31 людину, шістдесят крадіжок розкрили.

Виконувач обов’язків начальника Державної служби охорони при УМВС України у Волинській області Юрій Лисай запевнив, що кількість квартирних крадіжок цього року збільшилася на 15 % у порівнянні з минулим роком. Утім, на його переконання, надійним захистом помешкання від крадіжки є забезпечена поліцією централізована охорона квартир від несанкціонованого доступу.
Юрій Лисай розповів, що цього року не було жодної крадіжки у квартирах, які охороняє служба охорони поліції. Комплекс послуг включає монтаж і сервісне обслуговування технічних засобів безпеки, централізоване спостереження за станом охоронно-пожежної сигналізації та мобільне озброєне реагування на спрацювання систем сигналізації.

На цей час під опікою поліції охорони – приблизно шість із половиною тисяч об’єктів. А з 15 до 30 вересня можна замовити послуги охорони з 50 % знижкою, зателефонувавши до контактно-інформаційного центру поліції охорони. Учасникам АТО пропонують знижку 75 %. Мінімальна вартість встановлення системи охорони помешкання – шість із половиною тисяч гривень.