Центр Каменя-Каширського хочуть зробити пішохідним

У Камені-Каширському обговорюють необхідність реконструкції центральної площі міста, в межах чого планують закрити територію для проїзду транспорту.

Про це йшлося під час засідання сесії міської ради, ‒ пише Район.Камінь-Каширський.

Як повідомив міський голова Василь Бондар, вони зокрема розглянули дві розробки детального планування території центральної частини Каменя-Каширського. У результаті вирішили проект детального планування території центральної частини міста розробляти на основі схеми організації дорожнього руху.

«Депутати пропонують закрити площу Культури для руху автотранспортних засобів. Створити, так би мовити, суцільну пішохідну зону на площі Культури з забезпеченням під’їздів до існуючих об’єктів соціально-культурного призначення», – зазначає Василь Бондар.

«У своєму рішенні вони передбачили також створення автостоянок на вулицях Торгова, Воля та на площі Незалежності, між приміщенням центру зайнятості і державної служби охорони. Однак, як організовуватиметься рух транспортних засобів у зв’язку з реконструкцією площі, остаточного рішення ще не прийнято. Ми хочемо, щоб це питання обговорили жителі міста. Проектанти ж пропонують схему з можливим варіантом», ‒ додав він.

1_plan