Ніч весела, перехват, погоня: зловили розкидачів нечистот у Луцьку

Луцька муніципальна поліція затримала авто, які незаконно намагалися злити нечистоти в каналізацію.

Про це йдеться в їхніх повідомленнях на Facebook.

Цього разу муніципалам у руки потрапили автомобілі ТМ Дмитрук та ТзОВ «Забіяка».

«Ну що ж перші впіймані при першому чергуванні!!!! Поза встановленим графіком та часом перші 2 авто, що незаконно зливали нечистоти на вул.Мамсурова!!!!! Місто має знати своїх героїв!!! Водії автотранспортних засобів Виробництва ТМ Дмитрук. Департаментом складені протоколи. Дякуємо і Патрульній поліції за швидку взаємодію», ‒ зазначається в дописі.

«І так, тепер ТзОВ Забіяка!!!! + ще один порушник, точніше 2. Два автомобіля о 24:00 15 вересня зливали нечистоти в каналізаційні мережі, знову на вул.Мамсурова!!! Зловили, склали протоколи. Дякуємо Патрульній поліції за миттєве реагування та допомогу у перехваті машин порушника!!!! Ніч весела, перехват, погоня, зйомки», ‒ розповідають муніципали.

«Так доганяли авто, що зливало нечистоти в міську каналізацію о 00.30 годині. Швидкість 100км/година по місту… ТзОВ Забіяка рулить», ‒ зауважується в ще одному повідомленні.

Пізніше муніципали опублікували нові фото і відео, пов’язані з цим інцидентом.

Так доганяли авто, що зливало нечистоти в міську каналізацію о 00.30 годині. Швидкість 100км/година по місту…ТзОВ Забіяка рулить

Publié par Департамент Муніципальної Поліції Луцької міської ради sur mercredi 14 septembre 2016