Куди, як і скільки: муніципали розповіли, що порушують луцькі «ковбасники»

Волинські виробники ковбас ТМ Дмитрук та ТзОВ «Забіяка» уклали договір з Луцькою міською радою, згідно з яким можуть зливати нечистоти в каналізацію міста певної якості, у певний час та в певних об’ємах.

Про це у коментарі розповіла начальник департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради Юлія Сиротинська, ‒ пише Конкурент.

«Згідно з договорами, вони можуть робити це тільки до 6 години вечора, але ніяк не в першій ночі, чи о дванадцятій», – каже керівник муніципальної поліції.

«В цих договорах чітко прописано, куди, як, у яких об’ємах можна зливати нечистоти, яку очистку вони мають пройти і в якому стані можуть зливатися в каналізаційні мережі Луцька», – зауважує Юлія Сиротинська.

Зі слів керівника муніципалів, підприємства мали право зливати нечистоти лише на вулиці Карбишева у визначений час, після того як пройдуть відповідний контроль. Проте, зауважує вона, робили це виробники ковбас в нічну пору, з порушеннями і в двох різних місцях на території міста.

На запитання: «Чому зливають вночі?» Юлія Сиротинська відповідає:

«Тому що вони укладають договір на визначену кількість і якість. А так якості відходів ніхто не перевіряє, очистку вони не проходять. Кількість їх, на мою думку, значно більша. За це місту потрібно платити значно більші кошти, щоб воно все переробляло», – каже керівник муніципалів.

Начальник департаменту зауважує, що водіїв, яких спіймали вночі, оштрафували на 1700 гривень кожного. «Далі будемо питати інші інстанції, щоб безпосередньо притягнути до відповідальності самі компанії», – підсумовує Юлія Сиротинська.