Волинські резервісти готові до бою

Більше тисячі резервістів в складі волинської бригади закінчили навчання, під час яких підтвердили готовність стати на захист Батьківщини.

Про це пише інформаційне агентство Волинські Новини з посиланням на начальника прес-служби 14 окремої механізованої бригади Владислава Якушева.

«На командному пункті добре чути всі переговори по раціях. Видно, як слова стають дією. Як звук перетворюється у вогонь, та сталевий шквал. Лунає коротка команда, і далеко попереду, там де позиції умовного противника, піднімаються стовпи пилу та диму. Постріли з САУ зливаються у потужний гуркіт, і в грудях завмирає від відчуття неймовірної сили, з якою самохідна артилерія вибиває з заданого квадрату пил. Нова команда і в атаку, під прикриттям танків, ідуть піхотні роти. Луплять гармати БТРів, тріщать кулемети»,- йдеться у повідомленні.

Умовний противник відходить, і звучить наступна команда, услід за якою в небо тягнуться вогненні хвости реактивних снарядів, випущених нашими «Градами».

«Багряна злива лягає точно в ціль, і піхотні роти без перешкод займають визначений рубіж. Над полем знову стає тихо, і чути як вітер свистить, плутаючись у траві. Навчання закінчені. Волинська бригада чекає, доки пролунають накази, щоб перетворити слова у діло, кодовані команди у смерть для ворогів», – зазначається в інфомації.