У Луцьку ‒ конфлікт між мешканцями будинків

Мешканці будинку на вулиці Сагайдачного, 20 збунтувалися проти мешканців сусідньої вулиці Дорошенка, які їздять їхнім двором.

Увечері вівторка, 13 вересня, обурені лучани перегородили дорогу шинами і заявили, що не пускатимуть авто через свою територію, ‒ пише інтернет-видання Волинь 24.

У дворі зібралося кілька десятків людей, які влаштували «розборки». Колотнеча набула такого «накалу», що у двір на Сагайдачного,20 викликали патрульну поліцію. Мешканці Сагайдачного, 20 стверджують, що автівки, які гасають через їх двір, аби виїхати на сусідню, загрожують безпеці людей. Раз навіть збили дитину – запевняють вони.

Не раз скаржилися мерії, просили покласти «лежачий поліцейський», аби хоча б змусити зменшувати швидкість – але до їхньої проблеми ніхто не прислухається, кажуть лучани. Натомість мешканці вулиці Дорошенка стверджують, що на цьому місці була дорога вже до того, як був збудований будинок, і вона, згідно з планом, лишилася тут і далі. «Навіщо нам робити величезний гак, якщо ми маємо право їздити цією дорогою!?» ‒ обурювався один з мешканців вулиці Дорошенка.

Зрештою прибулій на місце сварки поліції вдалося тимчасово заспокоїти людей. Правоохоронці пообіцяли, що зі свого боку звернуться до влади з проханням вирішити проблему мешканців. Утім, на вимогу поліції шини мешканців все ж прибрали, адже встановлені вони незаконно.