Луцьк: розпочали антинаркотичну кампанію

Для десятикласників в усіх школах міста упродовж 2016-2017 навчального року проводитимуть тренінги у форматі ток-шоу, де розповідатимуть про загрози, які несе вживання наркотиків.

Соціальний проект, ініціатором якого виступив депутат Луцької міської ради Андрій Покровський отримав назву «МИ#SVIDOMI», ‒ пише Конкурент.

Як розповів куратор заходів Павло Павлюк, організатори ставлять собі за мету підвищити рівень поінформованості дітей про всі загрози, пов’язані зі спробою та вживанням наркотиків. «Найголовніший метод – це просвітницька діяльність. Ми хочемо донести людям, що це не модно, шкідливо і краще не вживати взагалі», – сказав чоловік.

Заступник Луцького міського голови Андрій Киця зауважив, що традиційно подібні ініціативи впроваджуються у вигляді разових акцій і не приносять особливого ефекту.

«Тут була запропонована система, яка може дати позитивні результати. Дуже часто наша молодь робить погані речі, не усвідомлюючи наслідків», – каже посадовець.

Розробник програми, кандидат педагогічних наук, доцент СНУ Валерій Петрович зазначив,що потрібно робити завчасні кроки, аби потім не витрачати в тисячу разів більше на лікування.

«В Україні щороку збільшується кількість наркоманів на 8%, всього зареєстровано близько одного мільйона залежних, більшість з яких ‒ молодь до 25 років. Лише 1% наркоманів доживає до 41 року. Тому важливо витратити на просвітлення, ніж потім витрачати в тисячу разів більше на лікування», – зауважив експерт.

«Бути успішним означає бути свідомим. Бути мужнім означає бути свідомим. Ми здорові, бо ми свідомі», – слоган соціальної програми «МИ#SVIDOMI».