Конфлікт таксиста й екс-кандидата в депутати: подробиці

Конфлікт між таксистом і його пасажиром, який відбувся у ніч на вівторок, 13 вересня, на вулиці Гордіюк, стався через те, що клієнта не влаштувала ціна.

Про це повідомляє інтернет-видання Волинь 24.

За інформацією, двоє чоловіків викликали таксі до кафе «Зустріч» у село Зміїнець. Замовили поїздку на вулицю Гордіюк.

Суперечка почалася ще в авто, коли клієнти дізналися, що посадка коштувала 30 гривень. Приїхали на місце – лічильник показав 65. Клієнти обурилися: раніше їхали сюди за 39: «Ось тобі 50 – «і гуляй». Із цього почався конфлікт, який зрештою переріс у шарпанину. Дійшло до того, що в хід пішов балон зі сльозогінним газом, який став використовувати таксист.

Поки таксист «з’ясовував стосунки» з іншим пасажиром, той, до якого застосували сльозогінний газ, схопив деякі речі таксиста з машини і, як стверджує таксист, кинувся тікати. В руках у нього опинилися зокрема телефон і планшет водія. Чоловіка наздогнали, і той розбив планшет.

Зрештою, у конфлікт втрутилася поліція. Закінчилося все «мировою»: пасажир, який зчинив скандал і розбив планшет таксиста, відшкодував йому збитки.

До слова, чоловіком, який зчинив конфлікт з водієм, виявився директор одного з м’ясопереробних підприємств Луцька, який до того ж у 2015 році був кандидатом у депутати Луцької міської ради від «Блоку Петра Порошенка».

Передрук матеріалу без дозволу редакції «Волинь24» заборонений.